Obalový design

Vytvořím vám design obalu vašeho produktu. Od návrhu po 3D vizualizaci i samotnou přípravu k tisku.

Chivas Regal

Pro společnost Seagram a jejich vlajkový produkt Chivas Regal jsem zpracovával celou POS kampaň včetně dárkových krabiček. Fotografii produktu (přívěsky) bravurně zvládl Ivan Pinkava.

CHIA SHAKE

Toto je návrh obalového designu pro koktejl z chia semínek. Naším cílem bylo dosáhnou maximálního upoutání mezi podobnými produkty. To jsme chtěli dosáhnout reflexními přímými barvami v kombinaci s černou a bílou.

POLYKAR

Návrh produktové řady pro výrobky společnosti POLYCAR. Výrobky jsou určeny pro lakovny, servisy a motoristy. Kromě návrhu obalové řady jsem realizoval redesign loga POLYCAR.

Rosen Pharma

Návrhy produktové řady Rosen Pharma jsem vytovřil v návaznosti na redesign loga, webu a vizuální identity. Cílem designu bylo posílení vizualizace značky Rosen Pharma a graficky elegantní znázornění obsahu.

PRIMALEX

Český výrobce nátěrových barev PRIMALEX mě oslovil ve výběrovém řízení pro face-lift produktové řady. Tento návrh nakonec neprošel, ale společnost zakoupila náš slogan "PROSTOR PRO NÁPAD".

VARMUŽA

Tvorba vizuálně atraktivních návrhů pro společnost Varmuža, která vyrábí lahůdky a saláty. Jedním z úkolů byl i redesign loga Varmuža.

Šofocola

Výsledek návrhů pro výběrové řízení na slovenskou značku Šofocola. Jednalo se o pracnou, ale zajímavou zakázku. Cílem bylo vytvořit atraktivní vzhled s okamžitým rozpoznáním kolového nápije.

William Didden

Toto jsou minimalistické návrhy pro luxusní kosmetiku William Didden, která nabízela jedinečný zákaznický koncept. Kromě návrhů na základní produktovou řadu jsem pro společnost vytvářel i logo William Didden a manuál vizuálního stylu.

Colgate Palmolive

Tento návrh dárkových kazet pro společnost Colgate Palmolive je starý téměř 15 let. Nicméně stále si zachovává svoji atraktivnost v bohaté prokreslené grafice. Za zmínku stojí náročné výseky a kompoziční řešení produktů uvnitř balíčků.

Salónky

Pro návrh vánočních bonbonů Salonky jsem si ke spolupráci přizval Honzu Henkeho - ilustrátora a specialistu na digitální airbrush.

BISTROL

Pro českou společnost Druchema jsem zpracovával návrh etiket pro produktovou řadu čistících prostředků BISTROL.

Rudolf Jelínek

Společnost Rudolf Jelínek patří k mým váženým klientům. Zpracovával jsem pro ni několik originálních etiket.

Mad Berry

Podivuhodný kořeněný likér Mad Berry z černého rybízu byl chuťově dosti zvláštní. Zřejmě proto mne výrobce oslovil, abych vytvořil etiketu, která by byla skutečně atraktivní.

Board Game

Pro natáčení reklamy jsem byl produkcí přizván k výrobě obří makety stolní hry. Vytvořil jsem tedy fiktivní návrh dvou dětských stolních her, které se realizovaly v hodně nadživotní velikostech.

Máte zájem o tvorbu obalu?

Potřebuji znát nejprve vaše zadání. Vaše zákazníky, konkurenci a především hodnoty, které jim má nový produkt přinášet. Teprve pak vám mohu připravit cenovou nabídku šitou na míru vaší zakázce.