Webdesign

Tvořím smysluplné, responzivní weby včetně textů, struktury a obsahu. Vše výhradně v šabloně Mioweb.

Dobrá Účetní

Cílem tvorby webu pro dobrou účetní bylo odlišit se od průměrné konkurence nabídky účetních služeb. To se podařilo na výbornou.

HERKULES

Lepidlo HERKULES patří ke stálicím na českému trhu už řadu let. Měl jsem tu čest vytvářet hravý produktový web pro tuto značku.

PINET

Cílem vzhledu tohoto webu bylo vytvořit dojem vysoké technické vyspělosti. To se povedlo i díky svěžímu kontrastu bílé a výrazných vizuálů.

OVO - Moje Velikonoce

OVO je jedinečné řešení pro dokonalé Velikonoce už z dob méno mládí. Produktový web pro OVO musel být jarní, hravý a barevný. To se podařilo.

Byty Bohunice

Developerský projekt Byty Bohunice prezentuje báječné bydlení v Brně. Kromě designu webu jsem vytvářel i loga projektu a slogan BBB - Báječné bydlení v Brně.

Dapro Consulting

Obsahově malý web společnosti Dapro Consulting upoutá velkými profesionálními vizuály a jednoduchými sděleními, které jdou k jádru věci. Hlavní hybnou aktivitou je sběr pracovních pozic v oboru IT.

Sypros

Společnost SYPROS potřebovala zásadní redesign firemních webových stránek. Vytvořil jsem obsahově i vizuálně atraktivní web, jehož cílem je seriozně reprezentovat společnost a nabídku služeb.

CITYGAME

Web CITYGAME nesměl spadnout do klišé vzhledu, jaký prezentují konkurence. Proto jsme šli cestou skvělých výrazných originálních ilustrací.

PackWay

Web Packway je kombinací jasných klíčových sdělení a výrazných vizuálů. Cílem bylo vytvořit dojem stabilní a seriozní společnosti, což PackWay navíc je.

Hotel Skalní Mlýn

Hotel Skalní mlýn je místo, které v sobě snoubí romantiku, tajemství a hloubku. Proto jsme kombinovali temné i světlé vizuály pro dosažení potřebného napětí.

Skivo

Žluto-modrý web SKIVO je v souladu s veselou zimní atmosférou. Je určen lyžařům, bežkařům, ale i snowboardistům. Kdo maže, ten jede...

ADRŠPACH

"One page" stránka hotelu Adrpšach je postavena na jednoduchosti a na vytvoření svěží, sportovní atmosféry. Tak se chce prezentovat Hotel Adršpach.

FORSO

Mikrostránka společnosti Forso slouží především jako vkusná firemní vizitka bez důrazu na potřeby získávání nových zákazníků. Jednoduché, čisté a elegantní.

WATTCOM

Z webu WATTCOM musela sršit energie. Protože tím se Wattcom zabývá. Proto dominuje rudá ve spojení s tmavými kontrastními barvami.

Pounamu

Maorská tradice je plná lidských příběhů, barev a obrazů. Proto je web Pounamu řešen s důrazem na obraz a lidský dotek odražený i v písmu webu.

Kotel za kotel

Mikrostránka Kotel za kotel je zaměřena na řešení kotlíkových dotací. Zde byla cílem maximální jednoduchost a přehlednost, aby web oslovil širokou cílovou skupinu.

Aloefest

Web Aloeafest je zaměřen na produkty z Aloe. Proto jsem kladl důraz na jemnost, grafickou čistotu a především na svěží zelenou barvu.

Proškolíme

Rozsáhlý informační web proškolíme.cz byl náročný především pro svoji strukturu a obsáhlost. I tak se podařil vše zabalit do atraktivního vzhledu.

Fitvia

Webdesign FITVIA je postaven na jednoduchosti sdělení a atraktivnosti velkých vizuálů. Výzvy k jasným akcím korespondují se svěží značkou.

Máte zájem o tvorbu webu?

Potřebuji znát nejprve vaše zadání. Vaše zákazníky, konkurenci a především cíle, které má web naplňovat. Teprve pak vám mohu připravit cenovou nabídku šitou na míru vaší zakázce.