PORTFOLIO

Obalový design

Zdravá Lahev

Pro dynamickou společnost R&B Mědílek jsme vytvářeli návrhy obalu pro jejich vlajkový produkt ZDRAVÁ LAHEV. Návrh je postaven na jednoduchosti a čitelnosti značky.

Chivas Regal

Pro společnost Seagram a jejich vlajkový produkt Chivas Regal jsme zpracovávali celou POS kampaň včetně dárkových krabiček. Fotografii produktu (přívěsky) bravurně zvládl Ivan Pinkava.

Zdravá Sváča

Po úspěšném projektu na designu obalu ZDRAVÁ LAHEV jsme se společností R&B Mědílek pokračovali na obalu produktu ZDRAVÁ SVÁČA. Výsledkem je jednoduchý, barevně výrazný a čistý design, kde skvěle vyniká ilustrace Petra Morkese.

CHIA SHAKE

Toto je návrh obalového designu pro koktejl z chia semínek. Naším cílem bylo dosáhnou maximálního upoutání mezi podobnými produkty. To jsme chtěli dosáhnout reflexními přímými barvami v kombinaci s černou a bílou.

POLYKAR

Návrh produktové řady pro výrobky společnosti POLYCAR. Výrobky jsou určeny pro lakovny, servisy a motoristy. Kromě návrhu obalové řady jsme realizovali redesign loga POLYCAR.

Rosen Pharma

Návrhy produktové řady Rosen Pharma jsem vytovřili v návaznosti na redesign loga, webu a vizuální identity. Cílem designu bylo posílení vizualizace značky Rosen Pharma a graficky elegantní znázornění obsahu.

PRIMALEX

Český výrobce nátěrových barev PRIMALEX nás oslovil ve výběrovém řízení pro face-lift produktové řady. Tento návrh nakonec neprošel, ale společnost zakoupila náš slogan "PROSTOR PRO NÁPAD".

VARMUŽA

Tvorba vizuálně atraktivních návrhů pro společnost Varmuža, která vyrábí lahůdky a saláty. Jedním z úkolů byl i redesign loga Varmuža.

Šofocola

Výsledek návrhů pro výběrové řízení na slovenskou značku Šofocola. Jednalo se o pracnou, ale zajímavou zakázku. Cílem bylo vytvořit atraktivní vzhled, který by umožnil okamžité rozpoznání kolového nápoje.

William Didden

Toto jsou minimalistické návrhy pro luxusní kosmetiku William Didden, která nabízela jedinečný zákaznický koncept. Kromě návrhů na základní produktovou řadu jsme pro společnost vytvářeli i logo William Didden a manuál vizuálního stylu.

Colgate Palmolive

Tento návrh dárkových kazet pro společnost Colgate Palmolive je starý téměř 15 let. Nicméně stále si zachovává svoji atraktivnost v bohaté prokreslené grafice. Za zmínku stojí náročné výseky a kompoziční řešení produktů uvnitř balíčků.

Salónky

Pro návrh vánočních bonbonů Salonky jsme vytvářeli obal na vánoční kolekci bonbonů.

BISTROL

Pro českou společnost Druchema jsme vytvářeli návrhy etiket pro produktovou řadu čistících prostředků BISTROL.

Rudolf Jelínek

Společnost Rudolf Jelínek patří k našim váženým klientům. Zpracovávali jsem pro ni několik originálních etiket.

Mad Berry

Podivuhodný kořeněný likér Mad Berry z černého rybízu byl chuťově dosti zvláštní. Výrobce oslovil, abych vytvořili etiketu, která by měla šťávu a jistou pikantnost.

Board Game

Pro natáčení reklamy jsme byli produkcí přizváni k výrobě obří makety stolní hry. Vytvořili jsem tedy fiktivní návrh dvou dětských stolních her, které se realizovaly ve velmi nadživotních velikostech.