OBALOVÝ DESIGN

Vytvořím vám design obalu vašeho produktu. Od návrhu po 3D vizualizaci i samotnou přípravu k tisku.

Chivas Regal

Pro společnost Seagram a jejich vlajkový produkt Chivas Regal jsem zpracovával celou POS kampaň včetně dárkových krabiček. Fotografii produktu (přívěsky) bravurně zvládl Ivan Pinkava.

Zdravá Lahev

Pro dynamickou společnost R&B Mědílek jsem vytvářel návrhy obalu pro jejich vlajkový produkt ZDRAVÁ LAHEV. Návrh je postaven na jednoduchosti a čitelnosti značky.

Zdravá Sváča

Po úspěšném projektu na designu obalu ZDRAVÁ LAHEV jsme se společností RB Mědílek pokračovali na obalu produktu ZDRAVÁ SVÁČA. Pro tento projekt jsem ke spolupráci přizval ilustrátora Petra Morkese, a dílo se vskutku podařilo. Výsledkem je jednoduchý, barevně výrazný a čistý design, kde Petrova ilustrace skvěle vyniká.

CHIA SHAKE

Toto je návrh obalového designu pro koktejl z chia semínek. Naším cílem bylo dosáhnou maximálního upoutání mezi podobnými produkty. To jsme chtěli dosáhnout reflexními přímými barvami v kombinaci s černou a bílou.

POLYKAR

Návrh produktové řady pro výrobky společnosti POLYCAR. Výrobky jsou určeny pro lakovny, servisy a motoristy. Kromě návrhu obalové řady jsem realizoval redesign loga POLYCAR.

Rosen Pharma

Návrhy produktové řady Rosen Pharma jsem vytovřil v návaznosti na redesign loga, webu a vizuální identity. Cílem designu bylo posílení vizualizace značky Rosen Pharma a graficky elegantní znázornění obsahu.

PRIMALEX

Český výrobce nátěrových barev PRIMALEX mě oslovil ve výběrovém řízení pro face-lift produktové řady. Tento návrh nakonec neprošel, ale společnost zakoupila náš slogan "PROSTOR PRO NÁPAD".

VARMUŽA

Tvorba vizuálně atraktivních návrhů pro společnost Varmuža, která vyrábí lahůdky a saláty. Jedním z úkolů byl i redesign loga Varmuža.

Šofocola

Výsledek návrhů pro výběrové řízení na slovenskou značku Šofocola. Jednalo se o pracnou, ale zajímavou zakázku. Cílem bylo vytvořit atraktivní vzhled s okamžitým rozpoznáním kolového nápije.

William Didden

Toto jsou minimalistické návrhy pro luxusní kosmetiku William Didden, která nabízela jedinečný zákaznický koncept. Kromě návrhů na základní produktovou řadu jsem pro společnost vytvářel i logo William Didden a manuál vizuálního stylu.

Colgate Palmolive

Tento návrh dárkových kazet pro společnost Colgate Palmolive je starý téměř 15 let. Nicméně stále si zachovává svoji atraktivnost v bohaté prokreslené grafice. Za zmínku stojí náročné výseky a kompoziční řešení produktů uvnitř balíčků.

Salónky

Pro návrh vánočních bonbonů Salonky jsem si ke spolupráci přizval Honzu Henkeho - ilustrátora a specialistu na digitální airbrush.

BISTROL

Pro českou společnost Druchema jsem zpracovával návrh etiket pro produktovou řadu čistících prostředků BISTROL.

Rudolf Jelínek

Společnost Rudolf Jelínek patří k mým váženým klientům. Zpracovával jsem pro ni několik originálních etiket.

Mad Berry

Podivuhodný kořeněný likér Mad Berry z černého rybízu byl chuťově dosti zvláštní. Zřejmě proto mne výrobce oslovil, abych vytvořil etiketu, která by byla skutečně atraktivní.

Board Game

Pro natáčení reklamy jsem byl produkcí přizván k výrobě obří makety stolní hry. Vytvořil jsem tedy fiktivní návrh dvou dětských stolních her, které se realizovaly v hodně nadživotní velikostech.

Máte zájem o tvorbu obalu?

Potřebuji znát nejprve vaše zadání. Vaše zákazníky, konkurenci a především hodnoty, které jim má nový produkt přinášet. Teprve pak vám mohu připravit cenovou nabídku šitou na míru vaší zakázce.