PORTFOLIO

REKLAMNÍ DESIGN

Becherovka

Pro společnost Karlovarská Becherovka jsem pracoval na několika promotion kampaních a prodejních akcích. Tvořil jsem branding propagačních předmětů, promo tiskovin a letáků.

Evian

Pro značku EVIAN jsem zpracovával několik promotion kampaní a soutěží. Tvořil jsem grafiku propagačních materiálů a tiskovin.

BISTROL

Společnosti DRUCHEMA jsem pomáhal uvést na trh redesignované produkty BISTROL. Kromě samotného redesignu produktů jsem navrhl jednoduchou startovací tiskovou kampaň.

Galaxy

Galaxy je český distributor světových AVS přístrojů. Pro společnost Galaxy jsem vytvářel velmi komplexní sjednocení produktové řady. Navrhl a realizoval jsem redesign značky Galaxy a vytvořil manuál vizuální identity. Následně jsem navrhl několik sad tiskovin včetně pečlivé sazby a předtiskové přípravy. 

Seven Crown

Na tiskové kampani Seagram's Seven Crown jsem spolupracoval s Michalem Vojtkem. Působivý výsledek získal prestižní reklamní ocenění (Nejlepší billboard roku).

DRUCHEMA

Katalog Druchema obsahuje stovky produktů. Mým úkolem bylo vymyslet novou svěží tvář celého katalogu včetně návrhu sazby a předtiskové přípravy. S ilustrátorem Janem Henkem jsme vytvořili jedinečné ilustrace pro kategorie a dodali celé tiskovině lehkost i přes množství textů a výrobků.

JVC

V rámci spolupráce s agenturou JVC jsem vytvořil kampaň Lenin. Součástí kampaně byly kromě televizního spotu i citylighty, plakáty a inzerce v tisku.

Spoluautoři: Pavel Sobek a Pavel Brycz

PM Trávníky

Pro společnost PM Trávníky jsem vytvořil logo a základní sadu tiskovin a propagačních materiálů.

ZKOLA

Pro start projektu ZKOLA jsem navrhl logo, webdesign, vizuální identitu a sadu základních propagačních materiálů.

FOTODOKUMENT

Pro ambiciózní výtvarný projekt FOTODOKUMENT jsem vytvořil kompletní startovací firemní identitu. Od loga po tiskoviny a branding sídla / atelieru sdružení.

Poker Voodoo

Pro projekt Poker Voodoo jsem vytvořil spolu s ilustrátorem Petrem Morkesem logo. Následně jsem pro klienta navrhl a vytvořil startovací tiskoviny a reklamní materiály a promo předměty.

PRODENTA

Pro společnost PRODENTA jsem vytvořil grafické řešení produktových tiskovin, inzerce a katalogů.

Provence Nature

Byl jsem u otevření prodejny a eshopu společnosti Provence Nature. Navrhl jsem logo, firemní tiskoviny, branding prodejny i reklamní materiály pro start nové značky.

SŠES

Informační leták Střední školy ekonomické se sportovním zaměřením musel být výrazný, motivační a poutavý pro žáky i jejich rodiče. Povedlo se.

STOPKA

Prestižní prodejna kuchyní STOPKA si zasloužila elegantní a atypické řešení propagační tiskoviny. Vytvořil jsem design a připravil k tisku spolu s dalšími drobnými tiskovinami.

Chcete vědět více o reklamní grafice?