PORTFOLIO

WEBDESIGN

JADERNÁ ENERGIE

Časopis Jaderná energie / Jadrová energia začal vycházet již v roce 1955. V roce 2019 se rozhodlo o jeho revitalizaci. Pro společnost CVŘ s.r.o. jsem připravil webovou propagační stránku časopisu s archivem starších čísel, možností odběru a informacemi o vydavateli a partnerech.

PINET

Cílem vzhledu tohoto webu bylo vytvořit dojem vysoké technické vyspělosti. To se povedlo i díky svěžímu kontrastu bílé a výrazných vizuálů. Kromě webu jsem pro společnost vytvářel i originální logo, které přesně vystihuje zaměření firmy.

MARKET FIREM

Svěží a lehký web pomáhá společnosti Business Brookers CZ posyktovat služby v oblasti prodeje zaběhnutých firem. Web se pyšní příjemným odlehčeným designem a přímočarostí.

BLESK MOBIL

Pro agenturu Czech Digital a klienta O2 jsem vytvářel základní muster designu operátora BLESK Mobil. Důraz byl kladen na jednoduchost a přímočarost. To, že tak velký zadavatel (O2) si vybral řešení Mioweb, je důkaz kvalit tohoto systému.

CITY GAME

Web CITYGAME nesměl spadnout do klišé vzhledu, jaký prezentují konkurence. Proto jsme šli cestou skvělých výrazných originálních ilustrací.

DOBRÁ ÚČETNÍ

Cílem tvorby webu pro dobrou účetní bylo odlišit se od průměrné konkurence nabídky účetních služeb. To se podařilo na výbornou. Webová prezentace a nová vizuální identita z mojí dílny přinesla během pár měsíců několik významných klientů a vedla k expanzi účetní firmy.

HERKULES

Lepidlo HERKULES patří ke stálicím na českému trhu už řadu let. Měl jsem tu čest vytvářet hravý produktový web pro tuto značku. Skvělou ilustraci k historii lepidla vytvářel můj kamarád a jedinečný ilustrátor Honza Henke

MOJE VELIKONOCE

OVO je retro produkt pro dokonalé Velikonoce už z dob mého mládí. Produktový web pro OVO musel být jarní, hravý a barevný. To se podařilo. Kraslicemi se nic nedá zkazit.

BYTY BOHUNICE

Developerský projekt Byty Bohunice prezentuje báječné bydlení v Brně. Kromě designu webu jsem vytvářel i loga projektu a slogan BBB - Báječné bydlení v Brně.

DAPRO CONSULTING

Obsahově malý web společnosti Dapro Consulting upoutá velkými profesionálními vizuály a jednoduchými sděleními, která jdou k jádru věci. Hlavní náplní webu je nábor pracovních pozic v oboru IT.

SYPROS

Společnost SYPROS potřebovala zásadní redesign firemních webových stránek. Vytvořil jsem obsahově i vizuálně atraktivní web, jehož cílem je seriozně reprezentovat společnost a nabídku služeb.

PACKWAY

Web PackWay je kombinací jasných klíčových sdělení a výrazných vizuálů. Cílem bylo vytvořit reprezentativní web stabilní a seriozní společnosti. Pro společnost jsem vytvářel vizuální identitu od názvu značky po logo a reklamní materiály.

SKALNÍ MLÝN

Hotel Skalní mlýn je místo, které v sobě snoubí romantiku, tajemství a hloubku. Proto jsme kombinovali temné i světlé vizuály pro dosažení potřebného napětí.

SKIVO

Žluto-modrý web SKIVO je v souladu s veselou zimní atmosférou. Je určen lyžařům, bežkařům, ale i snowboardistům. Kdo maže, ten jede...

HOTEL ADRŠPACH

"One page" stránka hotelu Adrpšach je postavena na jednoduchosti a na vytvoření svěží, sportovní atmosféry. Tak se chce prezentovat Hotel Adršpach.

WATTCOM

Z webu WATTCOM musela sršit energie. Protože tím se Wattcom zabývá. Proto dominuje rudá ve spojení s tmavými kontrastními barvami.

POUNAMU

Maorská tradice je plná lidských příběhů, barev a obrazů. Proto je web Pounamu řešen s důrazem na obraz a lidský dotek odražený i v písmu webu.

Bohužel je tento svěží a graficky zajímavý web momentálně již mimo provoz.

ALOEFEST

Web Aloeafest je zaměřen na produkty z Aloe. Proto jsem kladl důraz na jemnost, grafickou čistotu a především na svěží zelenou barvu.

Bohužel je tento elegantní web momentálně mimo provoz.

PROŠKOLÍME

Rozsáhlý informační web proškolíme.cz byl náročný především pro svoji strukturu a obsáhlost. I tak se podařilo vše zabalit do atraktivního vzhledu.

Chcete vědět jak tvořím weby?