Reklamní grafika

Navrhnu, pečlivě zpracuji, připravím k tisku nebo i zařídím produkci vaší tiskoviny.

Že se dnes už netiskne?

"Prej se dneska už tolik netiskne, vše je online." Není to úplně pravda. Místo na reprezentativní reklamní tiskoviny zde je a bude. Jen to chce udělat pořádně a s rozmyslem. Profesionální tiskoviny pomáhají budovat firemní identitu i dnes.

Mé "tiskařské" období

Začínal jsme jako předtiskový grafik v době, kdy se velká data nosila na podivuhodných nosičích osobně přímo do tiskáren. Dnes to chodí jinak, ale praxe z produkčního procesu v reklamních agenturách je pro mne k nezaplacení.

Časté otázky

Co všechno mi navrhnete?

Navrhnout a potisknout se dá dnes cokoliv. Od vizitky po billboardy. Některé specifické aplikace doporučuji řešit přímo u specializovaných studií (polepy aut, reklama na balónech, unikátní signmaking apod.)

Dodáte mi tiskoviny hotové?

Ano, je to možné. Tiskoviny vám můžu navrhnout, připravit k tisku i vytisknout a dodat. Cena se pak stanovuje přesně dle zadání, nákladu a tiskových parametrů.

Dostanu zdrojové soubory?

Standardní výstupní soubor je primárně tiskové pdf, které můžete poslat do tiskárny. Zdrojové soubory (Adobe InDesign, Illustrator) mohou být součástí nabídky.

Kolik stojí reklamní tiskovina?

Cena za mé služby se odvíjí od hodnoty, které firmě nebo společnosti svými výstupy a zkušenostmi přináším. Nejprve se hodně ptám, než mohu určit cenu, kterou pro vás může moje práce mít.

Prohlédněte si moje práce z oboru reklamní grafiky a propagace.

POTŘEBUJETE NÁVRH TISKOVINY?

Zavolejte mi, napište nebo pošlete zprávu přes formulář. Rád poznávám nové lidi a vyhledávám nové zajímavé výzvy.

SIMON ANFILOV

+420 602 26 26 33