REKLAMNÍ GRAFIKA

"Prej se dneska už tolik netiskne, vše je online." Není to úplně pravda. Místo na reprezentativní reklamní tiskoviny zde je a bude. Jen to chce udělat pořádně.

Začínal jsme jako předtiskový grafik v době, kdy se velká data nosila na podivuhodných nosičích osobně přímo do tiskáren. Dnes to chodí jinak, ale profesionální tiskoviny jsou stále něco, co pomáhá budovat firemní identitu.

Co všechno mi navrhnete?

Navrhnout a potisknout se dá dnes cokoliv. Některé aplikace doporučuji řešit přímo u specializovaných studií (polepy aut, reklama na balónech, signmaking apod.)

Dodáte mi tiskoviny hotové?

Ano, je to možné. Cena se pak stanovuje přesně dle zadání, nákladu a tiskových parametrů.

Dostanu zdrojové soubory?

Ano, zdrojové soubory (Adobe InDesign, Illustrator) mohou být součástí nabídky. Ale výstupní soubor je každopádně vždy tiskové pdf, které můžete poslat do tiskárny a o nic jiného se nestarat.

Kolik stojí reklamní tiskovina?

Vizitka může stát korunu, ale může být i za 100 korun. Důležité je, jakou hodnotu vám přinese. Všechny ceny stanovuji na míru, včetně případné licence na užití či předání zdrojových podkladových dat. Vodítko pro některé ceny najdete v ceníku.

Becherovka

Pro společnost Karlovarská Becherovka jsem pracoval na několika promotion kampaních a prodejních akcích. Tvořil jsem branding propagačních předmětů, promo tiskovin a letáků.

Evian

Pro značku EVIAN jsem zpracovával několik promotion kampaní a soutěží. Tvořil jsem grafiku propagačních materiálů a tiskovin.

BISTROL

Společnosti DRUCHEMA jsem pomáhal uvést na trh redesignované produkty BISTROL. Kromě samotného redesignu produktů jsem navrhl jednoduchou startovací tiskovou kampaň.

Galaxy

Galaxy je český distributor světových AVS přístrojů. Pro společnost Galaxy jsem vytvářel velmi komplexní sjednocení produktové řady. Navrhl a realizoval jsem redesign značky Galaxy a vytvořil manuál vizuální identity. Následně jsem navrhl několik sad tiskovin včetně pečlivé sazby a předtiskové přípravy. 

Seven Crown

Na tiskové kampani Seagram's Seven Crown jsem spolupracoval s Michalem Vojtkem. Působivý výsledek získal prestižní reklamní ocenění (Nejlepší billboard roku).

DRUCHEMA

Katalog Druchema obsahuje stovky produktů. Mým úkolem bylo vymyslet novou svěží tvář celého katalogu včetně návrhu sazby a předtiskové přípravy. S ilustrátorem Janem Henkem jsme vytvořili jedinečné ilustrace pro kategorie a dodali celé tiskovině lehkost i přes množství textů a výrobků.

JVC

V rámci spolupráce s agenturou JVC jsem vytvořil tiskovou kampaň Lenin - citylighty, plakáty, inzerce v tisku.

PM Trávníky

Pro společnost PM Trávníky jsem vytvořil logo a základní sadu tiskovin a propagačních materiálů.

ZKOLA

Pro start projektu ZKOLA jsem navrhl logo, webdesign, vizuální identitu a sadu základních propagačních materiálů.

FOTODOKUMENT

Pro ambiciózní výtvarný projekt FOTODOKUMENT jsem vytvořil kompletní startovací firemní identitu. Od loga po tiskoviny a branding sídla / atelieru sdružení.

Poker Voodoo

Pro projekt Poker Voodoo jsem vytvořil spolu s ilustrátorem Petrem Morkesem logo. Následně jsem pro klienta navrhl a vytvořil startovací tiskoviny a reklamní materiály a promo předměty.

PRODENTA

Pro společnost PRODENTA jsem vytvořil grafické řešení produktových tiskovin, inzerce a katalogů.

Provence Nature

Byl jsem u otevření prodejny a eshopu společnosti Provence Nature. Navrhl jsem logo, firemní tiskoviny, branding prodejny i reklamní materiály pro start nové značky.

SŠES

Informační leták Střední školy ekonomické se sportovním zaměřením musel být výrazný, motivační a poutavý pro žáky i jejich rodiče. Povedlo se.

STOPKA

Prestižní prodejna kuchyní STOPKA si zasloužila elegantní a atypické řešení propagační tiskoviny. Vytvořil jsem design a připravil k tisku spolu s dalšími drobnými tiskovinami.

POTŘEBUJETE TISKOVINY?

Pojďme spolupracovat

Rád se s Vámi spojím nebo můžeme projednat Váš projekt i osobně. Využijte tento jednoduchý formulář nebo mě můžete kontaktovat přímo na telefonním čísle 602 26 26 33 nebo na emailu simon@anfilov.cz.

Těším se na zajímavou spolupráci
a přeji pěkný den.
Simon AnfilovGrafik a reklamní expert