TVORBA LOGA

Loga dnes dělá kdekdo. Vektorový software za hubičku či nový MacBook však nestačí pro tvorbu originálního díla, které musí reflektovat hodnoty vaší značky.

Vytvořil jsem několik stovek log. Jsem v oboru grafického designu přes 25 let. Každý rok dělám nové a nové značky, které pomáhají klientům růst. Některé se drží na trhu již roky, některé zanikají. Vybral jsem pro vás pár tuctů těch nejlepších.

Co potřebuji k tvorbě loga?

Ideální zadání je pro mne pečlivá analýza trhu a definice hodnot, které má nová značka splňovat. Toto jsou sice úkoly pro zkušené marketingové specialisty, ale někdy stačí vzít selský rozum do hrsti a přijít na to, kde je na trhu skulinka.

Jak dlouho trvá tvorba loga?

Zpravidla potřebuji na tvorbu návrhů alespoň 2-3 týdny. Jedná se o proces, v kterém se nejprve dávají dohromady podklady a zkoumá se trh a konkurence, a teprve pak se pomalu z nápadů a skic klube samotná značka. Uspěchat tvorbu loga se nevyplácí.

Potřebuji k logu manuál?

Základní manuál loga je jakási nepovinně volitelná výbava. Manuál usnadňuje práci s logem všem: webdesignérům, grafikům, tiskárně, ale i lidem v kanceláři, kteří logo chtějí rychle a bezproblémově použít.

Kolik stojí logo?

Cenu za tvorbu loga nejde vystřelit od boku. Vždy záleží na zadání, síle konkurenčního prostředí či dopadu značky na trhu. Vodítko pro některé ceny najdete v ceníku.

CHCETE VYTVOŘIT LOGO?

Pojďme spolupracovat

Rád se s Vámi spojím nebo můžeme projednat Váš projekt i osobně. Využijte tento jednoduchý formulář nebo mě můžete kontaktovat přímo na telefonním čísle 602 26 26 33 nebo na emailu simon@anfilov.cz.

Těším se na zajímavou spolupráci
a přeji pěkný den.
Simon AnfilovGrafik a reklamní expert